O Mackach Wojny

Macki 2014
Regulamin
Dojazd
Zgłoszenia

Forum
Strona Klubu


Macki Wojny

Po raz kolejny klub gier bitewnych Ośmiornica Łódzka ma zaszczyt zaprosić wszystkich graczy, kibiców,


modelarzy, malarzy, wszelakich sponsorów i ludzi którzy nic nie wiedzą o tym hobby, ale chcieliby zobaczyć zmagania najlepszych graczy w kraju na turniej klasy master Warhammer'a Fantasy Battle MACKI WOJNY 2014 !!!

Turniej tej klasy zorganizowany został w łodzi po raz pierwszy w grudniu 2007 roku. Po dwuletniej przerwie wracamy do grona organizatorów największych imprez tego typu w kraju na które przyjeżdża blisko setka osób.

Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że razem z Mackami Wojny zorganizowane zostaną Drużynowe Mistrzostwa Polski w systemie Infinity zatem najprawdopodobniej będziemy gościć w naszym mieście ponad stu graczy w dniach 18-19 października.

Dla graczy:
Wszystkie niezbędne informacje odnośnie kosztu akredytacji, formatu, oceny modelarskiej, oraz całą dyskusję znaleźć można pod tym linkiem http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=45414&start=0

Dla zainteresowanych przyjściem:
Wejście na sam turniej jest całkowicie bezpłatne zatem zapraszamy do odwiedzin, rozmów z organizatorami w celu dowiedzenia się czegoś więcej i złapania bakcyla bitewniakowego.

Webdesign by zembol (C) 2010 - Webmaster: zembol - Pytania, wnioski, aktualizacje @ zembol